Upcoming Events

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Крводарителска Акција

17 ноември, 20193 ноември, 2020

За вас половина час за некого значи многу, дојдете, дарувајте крв, ПОМОГНЕТЕ НЕКОМУ!

Details

Start:
17 ноември, 2019
End:
3 ноември, 2020
Event Category:

Venue

Gosho Vikentiev
Macedonia
Buy now